Aquila Narrowcast
5857 - Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse MSE-2B
DatumThuisUitHal
27-01-2023
20:15
BV Jahn II MSE 1 Aquila MSE 1Sportcentrum Bruinsma
STADSKANAAL
04-02-2023
20:00
Aquila MSE 1 De Groene Uilen MSE 5Wildervanckhal
WILDERVANK
11-02-2023
13:45
GSBV Moestasj MSE 1 Aquila MSE 1Willem-Alexander Sportcentrum
GRONINGEN
18-02-2023
17:00
Aquila MSE 1 Bedum Blues MSE 1Wildervanckhal
WILDERVANK
11-03-2023
12:30
Zuidlaren Trojans MSE 1 Aquila MSE 1De Zwet
ZUIDLAREN
18-03-2023
19:00
Aquila MSE 1 Exercitia '73 MSE 2Wildervanckhal
WILDERVANK
25-03-2023
17:00
Aquila MSE 1 Scylla MSE 3Wildervanckhal
WILDERVANK
31-03-2023
20:15
BV Jahn II MSE 1 Aquila MSE 1Sportcentrum Bruinsma
STADSKANAAL
15-04-2023
12:30
Zuidlaren Trojans MSE 1 Aquila MSE 1De Zwet
ZUIDLAREN

5869 - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse M16-3
DatumThuisUitHal
28-01-2023
13:00
Aquila M16 2 Bedum Blues M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK
04-02-2023
09:00
BV Jahn II M16 1 Aquila M16 2Sportcentrum Bruinsma
STADSKANAAL
11-02-2023
13:00
Aquila M16 2 H.S.V. Basketball M16 2Wildervanckhal
WILDERVANK
18-02-2023
10:00
RHINO Basketball M16 1 Aquila M16 2De Boekhorst
OOSTERWOLDE FR
24-02-2023
19:00
ESBC Menhir M16 1 Aquila M16 2De Sneker Sporthal
SNEEK
11-03-2023
13:00
Aquila M16 2 Assist M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK
18-03-2023
15:45
Bedum Blues M16 1 Aquila M16 2De Beemden
BEDUM
25-03-2023
13:00
Aquila M16 2 BV Jahn II M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK
01-04-2023
13:00
H.S.V. Basketball M16 2 Aquila M16 2Scharlakenhof
HAREN GN
15-04-2023
15:00
Aquila M16 2 RHINO Basketball M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK
22-04-2023
15:00
Aquila M16 2 ESBC Menhir M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK

5870 - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 1e Klasse X12-1
DatumThuisUitHal
28-01-2023
11:45
Exercitia '73 X12 1 Aquila X12 1Sporthal Groote Veen
EELDE
11-02-2023
10:00
H.S.V. Basketball X12 1 Aquila X12 1Scharlakenhof
HAREN GN
18-02-2023
13:00
Aquila X12 1 BV Leeuwarden X12 1Wildervanckhal
WILDERVANK
26-02-2023
14:15
BV Groningen X12 2 Aquila X12 1Gomarus College
GRONINGEN
04-03-2023
13:00
Aquila X12 1 Assist X12 1Wildervanckhal
WILDERVANK
11-03-2023
16:00
BV Groningen X12 1 Aquila X12 1Gomarus College
GRONINGEN
18-03-2023
13:00
Aquila X12 1 Exercitia '73 X12 1Wildervanckhal
WILDERVANK
01-04-2023
13:00
Aquila X12 1 H.S.V. Basketball X12 1Wildervanckhal
WILDERVANK
15-04-2023
10:00
BV Leeuwarden X12 1 Aquila X12 1Kalverdijkje
LEEUWARDEN
22-04-2023
13:00
Aquila X12 1 BV Groningen X12 2Wildervanckhal
WILDERVANK

5873 - Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse X14-4
DatumThuisUitHal
28-01-2023
15:15
Flying Red X14 1 Aquila X14 1De Hullen
RODEN
04-02-2023
16:00
Aquila X14 1 BV Groningen X14 5Wildervanckhal
WILDERVANK
12-02-2023
18:45
BV Groningen X14 4 Aquila X14 1Gomarus College
GRONINGEN
18-02-2023
13:00
Aquila X14 1 BV Leeuwarden X14 3Wildervanckhal
WILDERVANK
25-02-2023
10:00
Aquila X14 1 SIETSEMA Highlanders X14 1Wildervanckhal
WILDERVANK
04-03-2023
13:00
Aquila X14 1 M.A.C. X14 1Wildervanckhal
WILDERVANK
12-03-2023
12:00
H.S.V. Basektball X14 2 Aquila X14 1Scharlakenhof
HAREN GN
18-03-2023
13:00
Aquila X14 1 Flying Red X14 1Wildervanckhal
WILDERVANK
26-03-2023
09:15
BV Groningen X14 5 Aquila X14 1Gomarus College
GRONINGEN
01-04-2023
13:00
Aquila X14 1 BV Groningen X14 4Wildervanckhal
WILDERVANK
15-04-2023
11:45
BV Leeuwarden X14 3 Aquila X14 1Kalverdijkje
LEEUWARDEN
22-04-2023
17:30
SIETSEMA Highlanders X14 1 Aquila X14 1De Mencke
UITHUIZEN

5876 - Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e Klasse M2220-2
DatumThuisUitHal
28-01-2023
20:00
Aquila M22 1 Bedum Blues M22 1Wildervanckhal
WILDERVANK
04-02-2023
19:30
BV Groningen M22 3 Aquila M22 1Gomarus College
GRONINGEN
11-02-2023
17:00
Aquila M22 1 Celeritas-Donar M22 1Wildervanckhal
WILDERVANK
18-02-2023
12:15
EBV Mustangs M22 1 Aquila M22 1Angelslo
EMMEN
24-02-2023
20:45
ESBC Menhir M20 1 Aquila M22 1De Sneker Sporthal
SNEEK
04-03-2023
19:00
Aquila M22 1 BV Oaters Joure M20 1Wildervanckhal
WILDERVANK
11-03-2023
15:00
Aquila M22 1 BV Jahn II M22 1Wildervanckhal
WILDERVANK
18-03-2023
17:30
Bedum Blues M22 1 Aquila M22 1De Beemden
BEDUM
25-03-2023
15:00
Aquila M22 1 BV Groningen M22 3Wildervanckhal
WILDERVANK
01-04-2023
16:30
Celeritas-Donar M22 1 Aquila M22 1Vinkhuizen
GRONINGEN
15-04-2023
17:00
Aquila M22 1 EBV Mustangs M22 1Wildervanckhal
WILDERVANK
22-04-2023
19:00
Aquila M22 1 ESBC Menhir M20 1Wildervanckhal
WILDERVANK

5878 - Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e Klasse M18-2
DatumThuisUitHal
28-01-2023
17:00
Aquila M18 1 M.A.C. M18 1Wildervanckhal
WILDERVANK
04-02-2023
11:00
M.A.C. M18 1 Aquila M18 1De Ringen
DELFZIJL
11-02-2023
15:00
Aquila M18 1 Assist M18 1Wildervanckhal
WILDERVANK
18-02-2023
11:30
Green Lions M18 1 Aquila M18 1Waddenhal
HARLINGEN
04-03-2023
17:00
Aquila M18 1 Green Lions M18 1Wildervanckhal
WILDERVANK
11-03-2023
10:45
Assist M18 1 Aquila M18 1De Spreng
ASSEN
18-03-2023
17:00
Aquila M18 1 M.A.C. M18 1Wildervanckhal
WILDERVANK
25-03-2023
10:00
M.A.C. M18 1 Aquila M18 1De Ringen
DELFZIJL
01-04-2023
17:00
Aquila M18 1 Assist M18 1Wildervanckhal
WILDERVANK
15-04-2023
11:30
Green Lions M18 1 Aquila M18 1Waddenhal
HARLINGEN

5893 - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse M16-4
DatumThuisUitHal
29-01-2023
18:45
BV Groningen M16 3 Aquila M16 3Gomarus College
GRONINGEN
04-02-2023
16:00
Bedum Blues M16 2 Aquila M16 3De Beemden
BEDUM
11-02-2023
13:00
Aquila M16 3 Celeritas-Donar M16 5Wildervanckhal
WILDERVANK
18-02-2023
14:00
HBV Hornets M16 1 Aquila M16 3De Hege Fiif
HURDEGARYP
25-02-2023
15:15
BV Penta M16 2 Aquila M16 3Sportcentrum Drachten
DRACHTEN
04-03-2023
15:00
Aquila M16 3 EBV Mustangs M16 2Wildervanckhal
WILDERVANK
11-03-2023
16:45
BV Dunk M16 1 Aquila M16 3De Noordster
ZUIDHORN
18-03-2023
15:00
Aquila M16 3 BV Groningen M16 3Wildervanckhal
WILDERVANK
25-03-2023
11:00
Aquila M16 3 Bedum Blues M16 2Wildervanckhal
WILDERVANK
01-04-2023
14:30
Celeritas-Donar M16 5 Aquila M16 3Vinkhuizen
GRONINGEN
15-04-2023
13:00
Aquila M16 3 HBV Hornets M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK
22-04-2023
15:00
Aquila M16 3 BV Penta M16 2Wildervanckhal
WILDERVANK

7181 - Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 1e Klasse M16-1
DatumThuisUitHal
28-01-2023
12:30
BV Oaters Joure M16 1 Aquila M16 1Sportfun
JOURE
04-02-2023
18:00
Aquila M16 1 Dyna '75 M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK
12-02-2023
13:15
BV Groningen M16 2 Aquila M16 1Gomarus College
GRONINGEN
18-02-2023
15:00
Aquila M16 1 Celeritas-Donar M16 2Wildervanckhal
WILDERVANK
25-02-2023
11:45
BV Leeuwarden M16 1 Aquila M16 1Kalverdijkje
LEEUWARDEN
04-03-2023
15:00
Aquila M16 1 BV Penta M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK
11-03-2023
13:30
Celeritas-Donar M16 3 Aquila M16 1Vinkhuizen
GRONINGEN
18-03-2023
15:00
Aquila M16 1 BV Oaters Joure M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK
25-03-2023
16:00
Dyna '75 M16 1 Aquila M16 1Sportstad Heerenveen
HEERENVEEN
01-04-2023
15:00
Aquila M16 1 BV Groningen M16 2Wildervanckhal
WILDERVANK
15-04-2023
15:30
Celeritas-Donar M16 2 Aquila M16 1Vinkhuizen
GRONINGEN
22-04-2023
17:00
Aquila M16 1 BV Leeuwarden M16 1Wildervanckhal
WILDERVANK

7184 - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse X12-4
DatumThuisUitHal
28-01-2023
13:00
Aquila X12 2 Celeritas-Donar V12 1Wildervanckhal
WILDERVANK
11-02-2023
15:15
Flying Red X12 1 Aquila X12 2De Hullen
RODEN
18-02-2023
09:00
BV Groningen X12 6 Aquila X12 2Gomarus College
GRONINGEN
11-03-2023
13:00
Aquila X12 2 BV Groningen X12 8Wildervanckhal
WILDERVANK
18-03-2023
09:30
Celeritas-Donar V12 1 Aquila X12 2Vinkhuizen
GRONINGEN
25-03-2023
11:00
Aquila X12 2 BV Groningen X12 6Wildervanckhal
WILDERVANK
01-04-2023
09:30
H.S.V. Basketball X12 3 Aquila X12 2Scharlakenhof
HAREN GN
15-04-2023
13:00
Aquila X12 2 Flying Red X12 1Wildervanckhal
WILDERVANK
29-04-2023
09:00
BV Groningen X12 8 Aquila X12 2Gomarus College
GRONINGEN